Ochrana proti požáru a kouři

TROXNETCOM – the Film

Safe fire and smoke protection systems by example of a shopping centre

When you enter a building, you want to be sure it's safe. You don't want to worry about fire protection or smoke control. 

And you need not worry with TROXNETCOM: The TROX overall control system for complex fire and smoke protection solutions. 

With just ONE interface for ALL components!

See for yourself.

Prověřená a certifikovaná OCHRANA

Každý člověk by se měl cítit bezpečně, že budova, do níž vstupuje nebo kterou obývá, a podzemní dopravní systémy je neohrozí ani se nestanou pastí. Požár však nelze nikdy zcela vyloučit, přinejmenším požár v důsledku lidského selhání.

Správná preventivní opatření mohou přispět k eliminaci tohoto rizika a omezit škodu způsobenou požárem. Protipožární součásti a systémy pomáhají minimializovat riziko požáru a zabraňují šíření požáru a kouře.

K instalaci na strop nebo stěnu - správná požární klapka v každé době.

Poster sdělí více než 1000 slov!
 
Náš velký poster formátu A0 znázorňuje veškeré certifikované požární klapky TROX CE, které jsou uspořádány podle:
  • výrobních řad
  •  použití
  •  klasifikace podle místa instalace, těsnění a provedení / materiálu

Pomocí tohoto podrobného, avšak jednoznačného rozhodovacího nástroje, který tento poster představuje, můžete naplánovat konkrétní umístění:
  • přímo na vašem pracovišti - v kanceláři či na staveništi
  • kompletní rozsah požárních klapek je zde k dispozici na první pohled
  • výrobní řady, těsnění, provedení / materiál
  • pro každou situaci - jak pro pevné, tak pro lehké příčky
  • zjednodušuje vaši práci, šetří čas a námahu
 
Potřebujete poster ve větším formátu než A3? Žádný problém! Zašlete nám e-mail s vaší adresou na trox-at@troxgroup.com a my vám zašleme barevný POSTER POŽÁRNÍCH KLAPEK ve formátu A0 poštou.
 
Opatřete si ji ještě dnes!

Stáhnout poster!

CE - OZNAČENÍ požárních klapek TROX

Požární klapky TROX nesou označení CE v souladu s normou EN 15650. Označení CE zaručuje, že požární klapky TROX lze použít pro všechna schválená použití v celé Evropské unii. 


V Prohlášení o vlastnostech TROX a návodu k obsluze a montáži získávají zákazníci kompletní dokumentaci, která zajišťuje bezpečné používání požárních klapek.

Vzhledem k tomu, že dne 1. července 2013 nabylo účinnosti Nařízení o stavebních výrobcích, Prohlášení o vlastnostech nahradilo dříve používané schvalovací certifikáty nebo prohlášení o shodě.

Vydáním Prohlášení o vlastnostech společnost TROX jako výrobce zaručuje, že její výrobky jsou v souladu s údaji uvedenými v těchto dokumentech.


Nařízení o stavebních výrobcích


Cílem Nařízení o stavebních výrobcích je harmonizace technických specifikací stavebních výrobků. V článku společnosti TROX nazvaném "Nová harmonie pro evropské trhy" se vysvětluje, co je na novém nařízení zvláštní, a na příkladech se objasňují nejdůležitější fakta a terminologie.

Construction Products Regulation - New harmony for European markets

CE-ZERTIFIZIERTE LÖSUNG: WEICHSCHOTT FÜR BRANDSCHUTZKLAPPEN

RUNDE BRANDSCHUTZKLAPPE

Während in der Vergangenheit die Öffnungen für den Einbau einer Brandschutzklappe in eine massive Wand oder Decke exakt und nur mit geringen Toleranzen geplant und ausgeführt wurden, können die Weichschott-Lösungen sehr viel flexibler gehandhabt werden. So wird die Montage in vorhandene Öffnungen möglich, die umlaufend um bis zu 400 mm größer sein können als die Gehäuseabmessung. Exakte Planungen der Einbauöffnungen sind damit nicht mehr zwingend erforderlich.

Weitere Vorteile sowie den gesamten Artikel finden Sie hier.

Zum Artikel

ECKIGE BRANDSCHUTZKLAPPE

VDI 3805 product data

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sdílet stránku

Doporučit tuto stránku

Doporučit tuto stránku zasláním odkazu emailem.

Pole označená (*) jsou povinná.

Sdílet stránku

Děkujeme za doporučení!

Vaše doporučení bylo odesláno a zakrátko by mělo být doručeno.


Kontakt

Jsme tu pro vás

Uveďte prosím své sdělení a druh dotazu
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Pole označená (*) jsou povinná.

Kontakt

Děkujeme vám za zprávu!

Vaše zpráva je odeslána a zakrátko bude zpracována.
Naše oddělení pro servisní dotazy se s vámi co nejrychleji spojí Pro obecné informace o výrobcích nebo o službách můžete také zavolat:
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Kontakt

Jsme tu pro vás

Uveďte prosím své sdělení a druh dotazu
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Attachment (max. 10MB)

Pole označená (*) jsou povinná.

Kontakt

Děkujeme vám za zprávu!

Vaše zpráva je odeslána a zakrátko bude zpracována.
Naše oddělení pro servisní dotazy se s vámi co nejrychleji spojí Pro obecné informace o výrobcích nebo o službách můžete také zavolat:
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870