Výkonný, ale kompaktní | TROX Austria GmbH organizační složka

Výkonný, ale kompaktní

zpět na přehled
datum

01.04.2016

rubrika

média

Systémy vzduch/voda X-BEAM představují energeticky výkonné řešení větrání a klimatizace v moderních kancelářských a administrativních budovách. Díky mnoha možnostem instalace v systémech vzduch/voda lze vyhovět i těm nejnáročnějším požadavkům architektů. Při rekonstrukci budov bývají problémem například malé výšky v podhledech, v nichž bývá nedostatek místa pro montáž komponentů. Tento problém řeší dvojice nových aktivních chladicích trámů od firmy TROX.

Typ DID642 – Super plochý
Typ DID642 je aktivní chladicí trám se zvlášť kompaktní výškou pouhých 170 mm a jeho mříž indukovaného vzduchu, jejíž otvory se směrem ke krajům zmenšují, v sobě spojuje funkční hodnotu a velmi atraktivní design. Tento aktivní chladicí trám je vybaven horizontálním výměníkem tepla pro výstup vzduchu do dvou stran. Inovované trysky vyvinuté firmou TROX mají menší tlakové ztráty a umožňují širší škálu použití. Aktivní chladicí trám představuje při průtoku čerstvého vzduchu až 450 m3/h velmi výkonnou jednotku, která je vhodná i do velkých vnitřních prostor, zároveň je však velice tichá. Typ DID642 se montuje do celoplošných sádrokartonových nebo rastrových podhledů. Lze nabídnout i instalaci pro volné zavěšení s rozšířenou výstupní plochou.

Speciální funkce v kostce
• Konstrukční výška 170 mm
• Lze kombinovat s řídicími systémy jako např. X-AIRCONTROL
• Ideální pro celoplošné sádrokartonové podhledy nebo rastrové stropy s rastrem 600 nebo 625
• Sklopná mřížka přiváděného vzduchu s otvory, které se zmenšují směrem ke krajům
• Variantu volného zavěšení lze nabídnout s dalšími komponenty pro budovu, např. osvětlením, reproduktory, SHZ, detektory kouře nebo PIR čidly


DID642 – plochá konstrukce a pozoruhodná všestrannost

Typ DID614 – Vysoký výkon, špičkový design
Další inovací firmy TROX je nový aktivní chladicí trám DID614. Tento trám s výstupem vzduchu do čtyř stran je také vybaven horizontálním výměníkem tepla; díky pěti různým provedením trysek a různým připojením na vodu se ideálně přizpůsobí konkrétním požadavkům daného projektu. Pokud se prostory začnou využívat k jinému účelu, je tento aktivní chladicí trám velmi flexibilní díky nastavitelným tryskám ve dvou řadách. Hodí se pro rozmanité použití, dokonce i v budovách, kde je nutno splnit náročné požadavky – to vše, aniž by se snížil poskytovaný komfort. Také součástí typu DID614 je mřížka přiváděného vzduchu se zmenšujícími se otvory směrem ke krajům, jež perfektně splyne se stropem.

Speciální funkce v kostce
• Výkonný, ale zároveň tichý
• Velký rozsah průtoků až do 300 m3/h čerstvého vzduchu
• Snímatelná mřížka přiváděného vzduchu bez použití nářadí
• 5 různých provedení trysek
• Flexibilní díky nastavitelným tryskám ve dvou řadách

DID614 – velký výkon ve tvaru čtverce

DID614 – velký výkon ve tvaru obdélníku

TROX Austria acts as a hub for all business in the CEE region. In addition to Austria, it is also represented by successful and reliable partners in Hungary, the Czech Republic, Croatia, Serbia, Bulgaria, and Romania, as well as Slovenia and the Slovak Republic.

TROX is the leader in the development, manufacture and sale of components and systems for the air conditioning and ventilation of rooms. With 29 subsidiary companies in 28 countries on 5 continents, 14 production facilities, and importers and representatives, TROX is present in over 70 countries. Founded in 1951 and with a staff of 3,700 employees, TROX generated sales around the globe of €482 million in 2015.

For further information or should you have any questions about TROX, please contact:
Press Contact
Sabine Stubenvoll, MBA - TROX Austria GmbH
Marketing Austria & CEE
Phone +43 1 250 43 40
E-Mail s.stubenvoll@trox.at
More information available at www.trox.at

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://*.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://*.onventis.com http://localhost:63342 http://cerebrum.local", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sdílet stránku

Doporučit tuto stránku

Doporučit tuto stránku zasláním odkazu emailem.

Pole označená (*) jsou povinná.

Sdílet stránku

Děkujeme za doporučení!

Vaše doporučení bylo odesláno a zakrátko by mělo být doručeno.


Kontakt

Jsme tu pro vás

Uveďte prosím své sdělení a druh dotazu
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Pole označená (*) jsou povinná.

Kontakt

Děkujeme vám za zprávu!

Vaše zpráva je odeslána a zakrátko bude zpracována.
Naše oddělení pro servisní dotazy se s vámi co nejrychleji spojí Pro obecné informace o výrobcích nebo o službách můžete také zavolat:
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Kontakt

Jsme tu pro vás

Uveďte prosím své sdělení a druh dotazu
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Attachment (max. 10MB)

Pole označená (*) jsou povinná.

Kontakt

Děkujeme vám za zprávu!

Vaše zpráva je odeslána a zakrátko bude zpracována.
Naše oddělení pro servisní dotazy se s vámi co nejrychleji spojí Pro obecné informace o výrobcích nebo o službách můžete také zavolat:
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870