Architektura

Schopnosti & design

Tvůrčí přístup namísto zajetých kolejí

Ekologie, energetická efektivnost, bezpečnost a kvalita pro nás nejsou pouze slogany, vše uplatňujeme v praxi. Kvalitně navržené výrobky jsou samozřejmostí u společnosti TROX. Na individuální řešení máme odborníky.

Současné komplexní projekty vyžadují ucelené plánovací procesy. Naši techničtí inženýři společně s vámi vyvinou řešení, které bude možné začlenit do vize vaší budovy. Početné projekty po celém světě dokazují, že tvůrčí vize a technologie mohou vytvářet symbiózu. Jak všichni víme, celek je totiž víc než jen souhrn jednotlivých částí. Jsme hrdí, že ve spolupráci s renomovanými architektonickými studii jsme získali již tři ocenění "Architektur und Technik" (architektura a technika). Této pocty jsme dosáhli společně s vámi a díky úzké spolupráci s vědou a našimi silnými kapacitami v oblasti výzkumu a vývoje. 

Těšíme se na vaši vizi ‑ podělte se o ni s námi!

Individuální řešení - reference

Se svými architektonickými a technickými vizemi určujete naše standardy.

Společně s vámi probereme vaše nápady a potřeby. Pro váš stavební projekt pak najdeme nejlepší řešení. 

Reference na výrobky TROX najdete v budovách po celém světě. Mezi tyto budovy patří:

 • Železniční stanice a letiště
 • Restaurace
 • Hotely
 • Průmyslové budovy a laboratoře
 • Nemocnice
 • Koncertní sály
 • Výstavní haly
 • Muzea
 • Lodě
 • Školy a univerzity
 • Stadióny a tělocvičny
 • Tunely

REFERENCES

Individuální řešení - příklady instalací

Naše koncepty lze začlenit esteticky do jakékoli budovy. Náš příspěvek k vaší vizi je maximální komfort při současném efektivním využití energie.

Zde najdete příklady našich instalací.

Ocenění

"Design Plus" za vzduchotechnickou jednotku X-CUBE

Vzduchotechnická jednotka TROX X-CUBE vyvinutá společně se společností Busse-Design + Engineering GmbH je "designové plus"!

Se vzduchotechnickou jednotkou X-CUBE společnost TROX nastavila nová měřítka. Porota se shodla, že X-CUBE je velmi dobře navržené zařízení s přesvědčivými vlastnostmi, jako je vysoká energetická efektivnost, vynikající hygienické parametry, snadná montáž a údržba a intuitivní provoz; zařízení také charakterizuje přehledný, jednoduchý a téměř archaický design. Inovativní desková konstrukce skrývá rám, antracitové profily vytvářejí estetické linie celého zařízení. Celkově vzato, technicky i vizuálně dokonalá výkonná "centrála" pro všechny druhy budov.

Ocenění Design Plus se na veletrhu ISH uděluje výrobkům, které v sobě spojují koncept orientovaný na budoucnost, inovativní design a energeticky efektivní technologii. To jsou hodnoty ISH, předního světového veletrhu koupelnového designu, vzduchotechniky a obnovitelných zdrojů energie. Fundovaní odborníci hodnotí mimo jiné kvalitu designu, celkové pojetí, stupeň inovace, volbu materiálů a technické a ekologické stránky.


Typ X-CUBE

Řešení pro budovu každého typu

Ať už plánujete běžnou kancelářskou budovu, menší školu, stadion nebo pětihvězdičkový hotel, nebo ať stavíte novou budovu či rekonstruujete, TROX nabízí ideální řešení pro každý druh budovy, i pro vysoce citlivé oblasti v průmyslu a zdravotnictví.

Vedle standardních variant lze systémová řešení a komponenty navrhnout také individuálně. Navrženou konstrukci lze přizpůsobit tak, aby poskytovala co největší možnou volnost při plánování budovy. Ve společných plánovacích týmech spojujeme vaše vizionářské myšlenky s naší kvalifikací v oboru vzduchotechniky a větrání. Společně tak vytváříme ekologickou architekturu na nejvyšší úrovni.

Zde se můžete dozvědět více o těchto tématech:

Nákupní vzduch
Laboratoře
Hotely
Letiště
Školy, školní družiny a další vzdělávací a výchovná zařízení
Nemocnice
Stadiony
Muzea

TROX SEMINÁŘE TROX ACADEMY

TROX SEMINÁŘE

TROX ACADEMY

více

TROX im Einsatz USKUTEČŇUJEME VAŠE VIZE! TROX V AKCI

USKUTEČŇUJEME VAŠE VIZE!

TROX V AKCI

Reference a příklady instalací TROX

více

TROX life Februar 2013 ČASOPIS SPOLEČNOSTI TROX TROX life

ČASOPIS SPOLEČNOSTI TROX

TROX life

více

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

Sdílet stránku

Doporučit tuto stránku

Doporučit tuto stránku zasláním odkazu emailem.

Pole označená (*) jsou povinná.

Sdílet stránku

Děkujeme za doporučení!

Vaše doporučení bylo odesláno a zakrátko by mělo být doručeno.


Kontakt

Jsme tu pro vás

Uveďte prosím své sdělení a druh dotazu
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Pole označená (*) jsou povinná.

Kontakt

Děkujeme vám za zprávu!

Vaše zpráva je odeslána a zakrátko bude zpracována.
Naše oddělení pro servisní dotazy se s vámi co nejrychleji spojí Pro obecné informace o výrobcích nebo o službách můžete také zavolat:
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Kontakt

Jsme tu pro vás

Uveďte prosím své sdělení a druh dotazu
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870

Attachment (max. 10MB)

Pole označená (*) jsou povinná.

Kontakt

Děkujeme vám za zprávu!

Vaše zpráva je odeslána a zakrátko bude zpracována.
Naše oddělení pro servisní dotazy se s vámi co nejrychleji spojí Pro obecné informace o výrobcích nebo o službách můžete také zavolat:
Tel.: +420 283 880 380 | Fax: +420 286 881 870